Zajęcia dla maluszków

Zapraszamy na zajęcia dla maluszków

Zapisy ruszają już teraz.
Zaczynamy z końcem września 2020!

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci do 3-ego roku życia.

Nauka języka przez ruch, zabawę, muzykę i eksperymenty. Angielski wnika do umysłu Twojego smyka. Innowacyjna metoda oparta na podstawach metody Direct i metody Callana. Dzieci biorą udział w zajęciach razem z rodzicami.

Grupy maksymalnie 5-cio osobowe. Czas zajęć to 20 min +/- 10 min zabaw integracyjnych na koniec.

Zajęcia prowadzone we współpracy ze Smart English przez panią Kamilę Wolszon.

Pierwsze zajęcia są gratisowe. Przy zakupie karnetu piąte zajęcia w cenie 10 zł.

Regularny koszt zajęć to 25 zł.

Serdecznie zapraszamy!

Dlaczego pomysł na zajęcia z angielskiego dla dzieci w wieku żłobkowym?

Kamila Wolszon: „Z moich obserwacji wynika, że im wcześniej zaczniemy uczyć dziecko drugiego języka tym lepiej. Wnioski swoje opieram na doświadczeniu związanym z pracą z dziećmi i na byciu mamą dwójki szkrabów Joli (2,5) i Maksia(4).

Moja metoda opiera się na powtarzalności zajęć powiązanej z metodą Callana. Dzieciom dużą radość sprawia gdy wiedzą co będzie się działo na zajęciach mają swoje ulubione piosenki, rekwizyty a nawet słowa. Tu temperament danego dziecka i podejście nauczyciela odgrywa znaczącą rolę.

Jako mama mogę śmiało powiedzieć, że ta metoda działa i ma pozytywne rezultaty w przypadku osiągnięć moich dzieci.

Dodatkowym atutem moich zajęć jest to, że dzieci mają styczność z prawdziwym angielskim nie takim wyuczonym na studiach w Polsce. Jestem absolwentką Uniwersytetu w Glasgow – kierunek Edukacja. Pracowałam przez 5 lat w Wielkiej Brytanii i w Polsce dla znanych międzynarodowych firm.

To co tutaj robię jest tylko i wyłącznie związane z pasją do języka, nauczania i miłości do dzieci zwłaszcza tych malutkich.”