O szkole

Szkoła Języka Angielskiego SMART ENGLISH powstała w roku 2008. Właścicielem szkoły jest Alicja Staniszewska, pedagog, lektor języka angielskiego i prywatnie mama czwórki dzieci. Zajęcia odbywają się w lokalu na ulicy Gdyńskiej 46 w Rumi lub w placówkach przedszkolnych oraz firmach na terenie Rumi i w okolicach.

Jestem nauczycielem języka angielskiego od ponad 15 lat. Posiadam doświadczenie w uczeniu zarówno małych dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Mój najmłodszy uczeń miał 2 lata, a najstarszy ponad 60.

Moją pasją jest uczenie dzieci. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy z dziećmi w szkole podstawowej, jak również w dużych szkołach językowych w Warszawie, Gdańsku i Gdyni. Ukończyłam studia z zakresu wczesnej edukacji oraz nauczania języka angielskiego. Posiadam certyfikat CPE ( Certificate of Proficiency in English).

Podczas pobytu w Londynie zdobyłam doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, uczestniczyłam w kursach językowych oraz skorzystałam z możliwości podpatrywania codziennej pracy nauczycieli w szkole podstawowej w Bicester w Anglii.

W mojej pracy wykorzystuję różnorodne metody i techniki. Zajęcia dostosowuję do każdego ucznia.

Posiadam bogaty zestaw pomocy, książek, zabawek oraz pacynek itp. Korzystam również z tablicy interaktywnej oraz ciekawego oprogramowania.

Stawiam na indywidualne podejście do każdego ucznia.

Zestaw technik i materiałów dostosowuję do potrzeb danego ucznia.

Kurs „szyty jest na miarę”.