Nasi lektorzy

Nazywam się Alicja Staniszewska. Jestem dyrektorem szkoły oraz lektorem języka angielskiego. Szkołę Smart English utworzyłam już ponad 10 lat temu w 2008 roku! Jako szkoła stacjonarna działamy w Rumi przy ulicy Gdyńskiej.
Moją pasją jest uczenie małych dzieci, co sprawia mi wiele radości. Jestem szczęściarą, bo moja praca daje mi dużo przyjemności i satysfakcji. Ja się po prostu w pracy bawię… a moi mali uczniowie uczą się nawet o tym nie wiedząc.


_MG_1243-2

PAN MARIUSZ to miłośnik szkockiej historii, kultury i muzyki. Członek The Royal British Legion. Jest prowadzącym (Pipe Major) Gdańsk Pipes&Drums. Entuzjasta języka angielskiego i scottish gaelic. Największą radość czerpie z podróży, nauczania gry na dudach szkockich oraz języka angielskiego.PSP_4928
 

PANI SYLWIA jest absolwentką filologii polskiej i angielskiej. Jest wesoła i energiczna. Od 6 lat pracuje jako nauczyciel języka polskiego i angielskiego z młodzieżą i dziećmi. Na zajęciach lubi wykorzystywać nowoczesne technologie i narzędzia internetowe do nauki. Czerpie pozytywną energię od uczniów, a w wakacje regeneruje siły, jeżdżąc w nieznane – dotychczas odwiedziła 26 krajów. Jest również właścicielką dwóch niesfornych kotów, które niestrudzenie próbuje wychować.

 

 

Smart English fb-039
 
PANI WIKTORIA to pogodna lektorka. Języka angielskiego uczyła się z pierwszej ręki w Irlandii, gdyż chodziła tam do szkoły przez sześć lat. Uwielbia podróże, szczególnie do starych miast. Podczas wycieczek nie spędza czasu bezczynnie, odwiedza liczne muzea i lokalne restauracje. Uczenie się języków obcych sprawia jej przyjemność, a nauczanie języka angielskiego to zarazem jej codzienność i pasja.

 


 

Dla PANI KAMILI praca z językiem angielskim jest przyjemnością powiązaną z pasją. Odkąd została mamą śpiewanie piosenek, tańczenie, i czytanie książeczek z najmłodszymi sprawia jej ogromną radość. Do ulubionych metod nauczania można zaliczyć metodę Callana oraz Direct. Polecamy zajęcia dla najmłodszych w wieku do trzech lat właśnie z Panią Kamilą. Prywatnie uwielbia gotować i zapraszać gości na małe co nie co do jedzenia. Jest absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Glasgow, kierunek edukacja językowa.PANI JOLA – ZAJĘCIA MATEMATYCZNE. Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej. Oferuję zajęcia z matematyki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich (poziom podstawowy i
rozszerzony). Pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów, testów lub matury. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Zapraszam młodzież zarówno do regularnych zajęć w grupie, jak i jednorazowych
spotkań. Z mojej strony zapewniam rzetelne przekazanie wiedzy w spokojnej atmosferze. Zawsze staram się dopasować sposób i tempo nauki do indywidualnych predyspozycji ucznia.